Doktora Tez Yazım Merkezi

Doktora eğitimi, yüksek lisans eğitimini başarılı bir şekilde tamamlayan kişiler için bulundukları meslekte bir akademisyen olarak uzmanlık noktasına erişmek için alınan bir eğitimdir. Eğitim programının oluşturulmasında 2 dönemlik bir ders programı uygulandıktan sonra üç sene ile belirlenen tez yazım suresi bulunmaktadır. Bu süre içerisinde profesyonel bir destek almak isteyen öğrenciler doktora tez yazım merkezi üzerinden hizmet almaktadır. Profesyonel olarak destek sağlayan doktora tez yazım merkezi yüksek bilimsel niteliklere sahip olan bir tez için çalışmaktadır. Tez desteği için doktora tez yazım merkezi üzerinden hizmet alan öğrenciler firmamızın geniş akademisyen ve danışman kadrosu ile başarıya ulaşmaktadır.

doktora tez yazim asamalari

Doktora Tez Yazım Aşamaları

Doktora tezinin hazırlanması noktasında danışmanlık hizmeti alınması ile birlikte tez yazdırma işlemi daha kolay olarak gerçekleşmektedir. Çünkü doktora çalışmaları kapsamında hazırlanacak tezin belirli bir hipotezin ortaya koyulması ve bu hipoteze çözüm bulunması gibi bir kapsamı bulunmaktadır. Firmamız tarafından sunulan hizmetlerde ana amaç profesyonel ve çözüm odaklı bir danışmanlık sunmaktır. Bu nedenle danışmanlarımız, öğrencilerin konu başlığını bulmasından geliştirmesine kadar birçok fikir ile destek sağlamaktadır. Öğrencilerimiz için disiplinler arası bir çalışma yapılması ve tüm çalışmaların uygulamalarla desteklenmesi için farklı imkanlar kullanıyoruz. Bu kapsamda sosyal bilimler, sağlık bilimleri, mühendislik ve fen bilimleri alınlarında istatistik, biyoistatistik ve laboratuvar uygulamaları ile tez çalışmasını kapsamlı bir hale getiriyoruz.

mezuniyet saglayan dokotra tez yazimi

Mezuniyet Sağlayan Doktora Tez Yazımı

Sonuç odaklı olarak tez çalışmasının gerçekleştirilmesi amacıyla firmamızın profesyonel ekibi dahilinde bulunan akademisyen, danışman ve editörler çalışmaya her noktasında etki ederek nitelikli bir tez hazırlamaya gayret gösteriyor. Danışmanları ile birlikte bir ekip oluşturan öğrencilerimiz yönetici rolünü üstlenerek çalışmanın her aşamasında ihtiyaçlarını nitelikleriyle birlikte belirtmekte ve çözüm oluşması için taleplerde bulunmaktadır. Sürekli bir şekilde kesintisiz destek sağlanması, yüz yüze görüşme imkanları ve ara sunumlarda düzenlemeler ile birlikte ilerleme sağlanırken sonuca doğru giden yolda yüksek titizlik gösteriyoruz. Tez savunmasına katılan öğrenci sahip olduğu özgün nitelikli, kurallara uygun ve bilimsel tez çalışması ile birlikte mezuniyet garantisini elde etmektedir.